Tıbbi Birimler
Ameliyathane
Dahili No: 7644-7645

      Cerrahi ve anestezi önemli derecede emosyonel stres nedenidir. Bu stresin sonuçları ameliyat sonrası dönemde erken ortaya çıkar. Hastane deneyiminden sonra da uzun süre kalabileceğinden dolayı anestezistin başlıca görevlerinden biri, hem fizyolojik hem de psikolojik olarak hastaların refahını sağlamaktır. Anestezi ve cerrahiye ait stresi en aza indirebilmek için, anestezistin bireye ait psikolojik gelişimsel temel prensipleri anlaması ve bireyde tehdit olabilecek prensipleri değerlendirmesi ve önceden tahmin etmesi gerekmektedir. Anestezi bu özellikleri nedeniyle ayrıcalıklı bir yere sahiptir.

      Hastanemizin 1.katında yer alan ameliyathanemizgündüz ve nöbet ekibi ile hizmetlerini 24 saat sürdürmektedir. 

      Merkezi sistem temiz ve steril hava sirkülasyonlu, teknolojiye sahip cihazlarla donatılmış ameliyathanemizde, alanlarında uzman ameliyathane doktorlarımızla hastalarımızın güven içinde olmaları sağlanmıştır.

      Ameliyathanemizde; Büyük, küçük ve acil ameliyatlar; branşlarında uzman kadro ile son derece titizlik ve başarıyla yapılmaktadır.

      Ameliyathanemizde; 1 Lokal ve Göz ile 3 Genel olmak üzere toplam 4 oda ve 1 Uyandırma odası ile hizmet vermektedir. Sterilizasyon ünitesi ameliyathane bölümümüz içerisinde hizmet vermektedir.


 


Geri dönmek için tıklayınız


  • Kayıtlı haber bulunmamaktadır.